O INWESTYCJI

Wiosenna przedsprzedaż

WIOSENNA PRZEDSPRZEDAŻ W LOFTHAUS ZABŁOCIE

Na wiosnę, zapraszamy Klientów do skorzystania z ograniczonej czasowo akcji, która umożliwi im nabycie mieszkania w bardziej korzystnej cenie lub w nowej, wygodnej opcji płatności.

Przy zakupie mieszkania w pakiecie z miejscem postojowym, nabywca może oszczędzić nawet do 28 800 złotych.

System „Zapłać 50% przed odbiorem” to natomiast propozycja dla tych, którzy chcieliby rozłożyć płatność na dłuższy okres. W tym systemie, pierwsze 50% kwoty nabywca płaci zgodnie z zaawansowaniem budowy (10% - w terminie 7 dni od daty podpisania umowy deweloperskiej, 15% - w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy deweloperskiej, 25% do końca sierpnia 2021 roku), a drugą połowę – dopiero po zakończeniu inwestycji, tuż przed odbiorem mieszkania.

Sprawdź ceny od 10 434 zł/m2

LEPSZA INWESTYCJA

W inwestycji Lofthaus Zabłocie powstanie 147 mieszkań o metrażach od 26 do 128 m2, które zostaną rozmieszczone w dwóch segmentach czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z windami. Blisko 80% wszystkich lokali stanowią te najbardziej poszukiwane przez klientów typy mieszkań, czyli jednopokojowe, dwupokojowe i niewielkie trzypokojowe o powierzchni użytkowej do 50 m2. Miłośnicy sporych przestrzeni także znajdą coś dla siebie – na wyższych kondygnacjach ulokowano przestronne apartamenty z zielonymi tarasami.

Dla komfortu mieszkańców, w garażu podziemnym przewidziano 103 miejsca postojowe, które w zależności od standardu kosztują od 50 000 zł do 75 000 zł. Aby wyjść naprzeciw nowym miejskim trendom, 12 stanowisk zostanie wyposażonych w instalację 400V do ładowania samochodów elektrycznych. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki, a na wyższych piętrach – balkony, loggie lub zielone tarasy.

MIEJSKA KAMERALNOŚĆ

Kameralna w relacji do wielu innych inwestycji mieszkaniowych na Zabłociu lokalizacja budynku, oddzielonego od intensywnego ruchu samochodowego i zatłoczonej, „patrzącej w okna” zabudowy, zapewni mieszkańcom miejski ekwiwalent spokoju.

Ulica Kiełkowskiego to ciągle mniej intensywnie zabudowana część dzielnicy, w której dominuje sąsiedztwo biurowe, firm i niskich, jednorodzinnych domów. Także dzięki wygospodarowaniu zielonych dziedzińców, jasno oddzielono od przestrzeni publicznej przestrzeń prywatną inwestycji.

PRZEMYŚLANY KSZTAŁT

Dla tych, którzy cenią dobrą architekturę, Lofthaus Zabłocie oferuje wyważone połączenie nawiązującego do zabudowy loftowej charakteru, białych brył dwóch segmentów budynku i powierzchni zielonych.

Główne elewacje budynku zaprojektowano w okładzinie ceglanej, która nadaje inwestycji charakterystyczny ton, doskonale wpisujący się w historyczny charakter dzielnicy. Koncept ten uzupełniają grafitowe elementy na elewacjach i dachu oraz grafitowa stolarka okienna. Wnętrze działki to wyważona biel i antracyt, które nadają inwestycji lekkości i nowoczesnego fasonu.

PEWNY DEWELOPER

Zakup mieszkania w inwestycji Lofthaus Zabłocie to gwarancja pewnej, bezpiecznej historii i portfolio dewelopera z ponad 20-letnia historią, który dba o jakość i dotrzymywanie złożonych mieszkańcom obietnic. Świadczą o tym udane, krakowskie inwestycje, takie jak m.in. Czyżewskiego 1, Sołtysowska 35a oraz Apartamenty Chełmońskiego.