LOKALIZACJA

POSTAW NA WŁAŚCIWĄ DZIELNICĘ

 

Kultura, sztuka, edukacja, relaks, ciesząca oko architektura i najlepsza gastronomia – krakowskie Zabłocie od ponad dwóch dekad stawia na rozwój, dzięki czemu stało się unikalnym miejscem, które łączy wszystko, co dobre na mapie miasta. To tu, dzięki rewitalizacji poprzemysłowych obiektów powstają nowe inwestycje oraz rozwija się śródmiejska zabudowa, przyciągając nie tylko nowych mieszkańców, ale i mały biznes oraz instytucje kultury. Dzięki temu, w opinii wielu Zabłocie to obecnie najmodniejsza dzielnica Krakowa.

Unikalny, postindustrialny klimat Zabłocia, kultowe muzea, a także oferujące dobrą kuchnię coraz liczniejsze restauracje i kafejki składają się na dobre doświadczenie nowoczesnego, miejskiego życia. Jednocześnie, bliskość ośrodków fitness, klubu tenisowego oraz Bulwarów Wiślanych zadowoli tych z przyszłych mieszkańców Lofthaus, którzy cenią zarówno rekreację, jak i sportowy styl.

SIŁA DOBREJ LOKALIZACJI

 

Lokalizacja inwestycji przy ulicy Kiełkowskiego 10 - między ulicami Kiełkowskiego a Niwy - zapewnia zarówno dogodne połączenie z każdą częścią miasta, jak i swobodne korzystanie z uroków Zabłocia i Kazimierza.

Od Wisły mieszkańców inwestycji dzieli niespełna piętnastominutowy spacer, a dobry dojazd w każde miejsce możliwy jest dzięki bliskości ulicy Klimeckiego i wygodnemu wyjazdowi na Nowohucką.

•       Dobre połączenia komunikacyjne: samochód, komunikacja miejska, kolej aglomeracyjna
•       Rozwijające się Zabłocie, które spełnia życiowe potrzeby wymagających
•       Atrakcje Kazimierza i Starego Miasta w zasięgu ręki    
•       Wystarczające oddalenie od ruchliwych tras