INWESTOR

INFORMACJA PRAWNA

Informacja prawna o inwestorze (spółka celowa):

CD Zabłocie Spółka z o.o. Sp. k.

Siedziba Zarządu: ul. Tuchowska 6B, 30-618 Kraków
Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa–Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:  0000826724.
Numer REGON: 385435159.
Numer NIP: 6793195868

DEWELOPER

Convector Development Spółka z o.o.

Deweloper o ponad 20-letnim doświadczeniu w realizowaniu obiektów wielorodzinnych i jednorodzinnych dla wymagających. Dwukrotnie uhonorowany tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz nagrodą Złotego Sokoła. Inwestycje mieszkaniowe Spółki charakteryzują się dbałością zarówno o atrakcyjność formy architektonicznej, jak i funkcjonalność budynków oraz przemyślane rozkłady mieszkań. Firma jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

www.development.pl

GENERALNY WYKONAWCA

Zakład Budowlano-Montażowy GRIMBUD Sp. z o.o.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie Generalnego Wykonawstwa Inwestycji Budowlanych. Dzięki doświadczonej i doskonale zorientowanej w najnowszych trendach w budownictwie kadrze specjalistów, budowane przez Grimbud obiekty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Potwierdzeniem tego faktu jest otrzymany Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością. Na wszystkich etapach działań firma stosuje nowoczesne technologie. Ponadto wykorzystuje tylko sprawdzone środki i materiały budowlane.
www.grimbud.pl

PROJEKT ARCHITEKTONICZNY

B2 Studio Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K.


Znana krakowska pracownia projektowa, działająca od 1995 roku, mająca na swoim koncie wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Zespół projektowy tworzy ponad 50 architektów zgrupowanych w specjalistycznych działach odpowiadających za poszczególne etapy procesu inwestycyjnego.

PARTNER INWESTYCJI

BCC Group

BCC Group, firma z branży inwestycyjnej i przemysłowej, łączy ponad 15 letnia doświadczenie wspólników działając w Polsce i wielu krajach europejskich.
Obsługuje duże prace inżynieryjne gdzie wymagana jest wiedza i wysokiej jakości materiały eksploatacyjne. Partner biznesowy projektu.

www.bccentre.pl