KONTAKT

ADRES

Enim necessitatibus consequatur debitis magni dolorum non in.
Omnis autem qui rerum est nihil.
Quod est quo ex.
Omnis doloribus est ea et non.
Unde at quia omnis reprehenderit.

KONTAKT

Culpa a et aut repellendus.
Voluptates sit corrupti aperiam est architecto vel.
Vel explicabo omnis dolor architecto quia itaque rerum.
Distinctio ut eum aliquam aut cum eum aperiam.
Debitis consequatur doloremque rerum aut quo a.

FORMULARZ KONTAKTOWY

*Wyrażenie wszystkich rodzajów zgód jest dobrowolne, natomiast bez wyrażenia zgody na te konkretne czynności w ogóle nie będziemy mogli się z Państwem skontaktować.

PRZED WYRAŻENIEM ZGÓD ZAPOZNAJ SIĘ
Z INFORMACJAMI O PRZETWARZANIU DANYCH TUTAJ

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka CD Zabłocie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie (30 – 618) ul. Tuchowska 6B oraz spółka Convector Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie (30 – 618) ul. Tuchowska 6B, które to spółki łącznie zwane są Współaministratorami danych osobowych (Współadministratorzy).

Pani/Pana dane osobowe zbierane za pomocą powyższego formularza kontaktowego będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody.

Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przez Współadministratora udostępnione odbiorcom danych takim jak: podmioty powiązane z którymkolwiek ze Współadministratorów kapitałowo lub osobowo, podmioty świadczące na rzecz któregokolwiek Współadministratora usługi prawne, notarialne, księgowe, doradcze, finansowe i informatyczne, sądy, organy administracyjne.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, uzyskania kopii danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

Dane osobowe przetwarzane będą przez Współadministratorów w celu przesłania Pani/Panu informacji o produktach i usługach oferowanych przez któregokolwiek ze Współadministratorów. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie, jednak nie dłużej niż do czasu, kiedy staną się zbędne w kontekście realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego, w związku z którym były zbierane.

Może Pani/Pan zrealizować przysługujące Pani/Panu uprawnienia poprzez kontakt z osobą wyznaczoną do kontaktu, pocztą tradycyjną na adres: ul. Tuchowska 6B, 30 – 618 Kraków, telefonicznie: +48 12 659 90 80, 607 753 300, 733 190 190, mailowo: biuro@czyzewskiego1 lub info@development.pl, bądź za pomocą formularza znajdującego się na stronie:  www.lofthauszablocie.pl.

więcej informacji
więcej informacji
więcej informacji