AKTUALNOŚCI

30 | 04 | 2022

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze

Wyobraź sobie, że budzisz się rano, nie słysząc zgiełku miasta... Zaglądasz za okno i widzisz zielony dziedziniec... Chodzisz po mieszkaniu i czujesz spokój, bo wiesz, że jesteś we właściwym miejscu... Brzmi dobrze, prawda? A to nie muszą być tylko marzenia!

Mieszkaj ładniej, bliżej i kameralniej!

Doskonała lokalizacja w dzielnicy Podgórze, nieopodal Zabłocia, Fabryki Schindlera i w pobliżu głównych ulic Krakowa. Niska zabudowa w otoczeniu jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Atrakcyjne układy mieszkań w kameralnej zabudowie.

Inwestycja Lofthaus Zabłocie w centrum starego Podgórza jest wprost stworzona dla osób, które interesuje 1-, 2- czy 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w rewelacyjnej lokalizacji. Zresztą, także poszukujący większych metraży znajdą tu coś dla siebie. Na wyższych kondygnacjach są apartamenty z przestronnym tarasem.

Odpoczynek od miasta w mieście...? Teraz to możliwe!

Coraz więcej osób chce mieszkać w mieście i korzystać z jego atutów, jednocześnie nie rezygnując z uroków spokojnego życia blisko natury. Marzy Ci się ciche mieszkanie, w którym prawdziwie odpoczniesz po całym dniu? Gdzie tylko krótki spacer dzieli Cię od Parku Motyli czy Bulwarów Wiślanych? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obecnie naprawdę trudno o mieszkanie na sprzedaż, które spełnia te kryteria.

Dlatego też oferta sprzedażowa mieszkań położonych w pięknej dzielnicy Stare Podgórze jest tak wyjątkowa, a chętnych na mieszkania nie brakuje. W codziennym pędzie dobrze jest mieć spokojną przystań, gdzie można się zrelaksować, wyciszyć i prawdziwie odpocząć. Wcale nie trzeba wyjeżdżać poza miasto - wystarczy znaleźć odpowiednie mieszkanie na sprzedaż!

Loakliazacja

W Krakowie wciąż można znaleźć stylowe mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji!

Mimo że nowe ogłoszenia biur nieruchomości pojawiają się bardzo często, naprawdę trudno znaleźć przestronne mieszkanie o doskonałym układzie i w atrakcyjnej lokalizacji. Interesuje Cię atrakcyjna kawalerka, trzypokojowe mieszkanie, a może dwupoziomowe mieszkanie z tarasem w stanie deweloperskim...? Znalezienie "czegokolwiek" nie jest trudne, jednak przecież nikt nie chce kupować pierwszego, lepszego mieszkania!

Nasza inwestycja Lofthaus Zabłocie to nie tylko fantastyczny projekt nawiązujący do charakteru dzielnicy Kraków Podgórze i spokojna okolica, która zachwyci każdego miłośnika życia w mieście... To również (a może i przede wszystkim) stylowe wnętrza i przemyślany układ mieszkań. Życie w takim miejscu będzie prawdziwą przyjemnością!

Lofthaus Zabłocie

Mieszkania w samym sercu dzielnicy Podgórze to doskonała inwestycja!

Nie boimy się tego przyznać - Lofthaus Zabłocie to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji ostatnich lat! I to w jakiej lokalizacji! Stare Podgórze cały czas prężnie się rozwija, nie zatracając swojego wyjątkowego charakteru. To właśnie tu nowoczesność przenika się z historią i wciąż czuć atmosferę Krakowa sprzed lat.

Dzięki temu, że nowe mieszkania są świetnie wkomponowane w otoczenie, nie tylko nie "psują" obrazu Podgórza, ale wręcz dodają mu uroku. Mieszkanie położone w samym sercu Starego Podgórza to świetne miejsce do życia i jednocześnie doskonała inwestycja na przyszłość.

Lofthaus Zabłocie to inwestycja dla ludzi, którzy chcą więcej!

Na rynku nieruchomości w Krakowie znajdziesz wiele inwestycji w różnych lokalizacjach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że Klienci są coraz bardziej wymagający i ich oczekiwania względem miejsca do życia są coraz wyższe.

Dlatego też Lofthaus Zabłocie to nie tylko wyjątkowe mieszkania. To również m.in. miejsca do ładowania samochodów elektrycznych, komórki lokatorskie oraz cichobieżne windy. Oferujemy wszystko to, co może stanowić wartość dodaną dla przyszłych mieszkańców. Chcemy maksymalnie ułatwiać im życie dzięki wprowadzeniu wielu innowacyjnych rozwiązań.

Mamy na sprzedaż przestronne mieszkania o różnym układzie

Interesuje Cię mieszkanie z aneksem kuchennym czy z oddzielną kuchnią? Wystarczy Ci jednopokojowe mieszkanie czy chcesz kupić ustawne mieszkanie trzypokojowe? Każde mieszkanie składa się z funkcjonalnych pomieszczeń, które można urządzić samemu lub skorzystać z wykończenia pod klucz. Niezależnie od tego, czy mieszkanie znajduje się na parterze czy niższym lub wyższym piętrze - każde wyróżnia się atrakcyjnym rozkładem i ciekawymi rozwiązaniami.

Zamieszkaj w wyjątkowej lokalizacji i ciesz się życiem w nowym mieszkaniu!

Gdy mieszkanie mieści się w okolicy, która jest tak wyjątkowa jak Podgórze, aż chce się tam spędzać czas!

Zobacz nasze oferty mieszkań i apartamentów na sprzedaż i przekonaj się, że to propozycja godna rozważenia!

Zobacz mieszkania